23. 05             10. klassi sisekaitsesuuna laager Väike-Maarjas
24. 05              kell (8.45 kogunevad, kell 9.00 algus) 12. klassi koolieksam
25. 05             9. klassi viimase koolikella aktus 4. tund kooli saalis
                      Muusikakooli eksamid :
                          Hiie-Helena Sünter
                          Brita Ligi
                          Liisa-Katariina Sünter
                          Kätriin Kald
                          Kaur Kurg
                          Meikel Särev
                          Gregor Andreas Amelkin
                          Marju Pilv
                          Emili Sepp
                          Olümpiaadivõitjate vastuvõtt Kuressaares
26.05             3.- 4. klassi kergejõustikuvõistlused Tornimäel
                     eksamikonsultatsioonid 5., 7., 8., 9., 10.,11., klass
                     KEAT võistlused 6. klassi - 8 õpilast 8.45 Torgus
                     Saaremaa Päike finaal kell 13.00 Kuressaares
27.05             kell 8.45 kogunevad õpilased klassidesse, õpetajad informeerivad eksamikorraldusest (reeglid ja kui ….),
                     kell 9.00 algab kõikidel üleminekueksam
                     kell 11.00 uurimistööde kaitsmine 8. klass, seejärel 11. klass, algus hiljemalt kell 12.00,
                     6. klassi KEATI seltskond endiselt Torgus.
                     KG-s Saarte Noorte Sümfooniaorkestri kontsert :
                             Karmen Kaljuste
                             Artur Müür
                             Karolina Nõu
                             Hedina Madisson

28. 05             Saaremaa laulupidu
                     TV 10 vabariiklik etapp

40. nädala eelinfo
30. mai            konsultatsioonid ja ülejäänutel töö tunniplaani alusel; hinded välja õhtuks, kellel ei ole üleminekueksamit, teistel kohe peale eksamite parandamist.
31. mai             II üleminekueksam kell 9.00
                       kell 10.00 – 12.00 liikumisipäev 1.-6. klass (ümber alevi jooks, loeng, 1.- 2. klassil peale jooksu maastikumäng)
                       õppenõukogu kell 15.30
                      1. juuni emakeele lõpueksam 9. klass
                       õuesõppepäev 1.-8. klass, 10.-11. klass (Loodus-reaal Koigi rabas Hilde ja Külliga; sisekaitse Paikusel Herardiga).
2. juuni             veeohutusalane õppepäev, kava õpetajate toas stendil.
                       sisekaitselise eelkutseõppe laager Paikusel
                       madruseeksam Kuressaares
                       direktori vastuvõtt kultuurimajas kell 18.00 (parimad õppimises ja tunnivälises tegevuses ning juhendajad)
3. juuni             viimane koolipäev kell 8.45, aktus kell 8.45 kultuurimajas, järgneb klj tund

Direktor kiidab ja tänab
Kooli eduka esindamise eest maakonna kergejõustiku meistrivõistlustel:
Tüdrukud C-vanuseklass
1. Eliise Vichterstein - maakonna meister kaugushüppes ja kõrgushüppes, 3. koht palliviskes
2. Lehte Lehtjõe - maakonna meister palliviskes, 2. koht 60m jooksus
3. Sandra Stahhiv - 2. koht palliviskes, 3. koht 800m jooksus
4. Meriliis Kivimägi - 3. koht 60m tõkkejooksus
5. Margarita Kula - 3. koht 300m jooksus
Tüdrukud B-vanuseklass
1. Lisell Reinmets - 3. koht odaviskes ja ka kettaheites
Poisid C-vanuseklass
1. Tõnn Kaspar Pärn - maakonna meister 800m jooksus
2. Juho Jakob Sünter - 3. koht 800m jooksus
Poisid B-vanuseklass
1. Sairos Adams - 3. koht kõrgushüppes
    Juhendajad: õpetajad Riina Paat ja Margo Rüütel

 

Uus Infoleht