Info nr 34, 16.05.

Kiidan ja tänan:

Kooli  ja maakonna esindamise eest  Saaremaa kergejõustiku meistrivõistlustel:

Tüdrukud C-klass Sandra Stahhiv - maakonna meister 60m jooksus, II koht 800m jooksus

Lissel Lee Tamtik - maakonna meister 60m tõkkejooksus, kaugushüppes ja palliviskes.

Tüdrukud B-klass Lehte Lehtjõe - maakonna meister kuulitõukes, II koht 100m jooksus.

Eliise Vichterstein- maakonna meister kaugushüppes, kõrgushüppes ja kettaheites.

Poisid C-klass Eke Rüütel - III koht palliviskes

Poisid B-klass Timo-Tauri Ligi -  III koht 300m jooksus,Tõnn Kaspar Pärn - III koht 800m jooksus

Juhendajad:  Riina Paat ja Margo Rüütel

Algklassiõpetajaid, õp. Monikat ja 3. klassi meeleoluka kevadkontserti korraldamise eest!

22. mai – 26. mai
22. mai LR koolilõpueksam kell 10.00 auditooriumis
23. mai Kellade kontsert 4. tund kooli saalis ja alates kell 16.00 töötoad soovijatele, õpetajatele alates 18.00
TV- 10 maakonna etapp Kuressaares peale tunde
24. mai Muusikakooli pillieriala lõpueksam (7 õpilast 7. - 10. kl)
25. mai 9. kl proovieksam eesti keelest, alates 2. tunnist
D- klassi kergejõustiku võistlused Tornimäel, väljasõit pärast 1. tundi
Maavalitsuse tänuüritus Kuressaares kutsetega, väljasõit 12.55 bussijaamast
25. - 26. mai 10. kl sisekaitselaager Väike- Maarjas
26. mai 9. kl viimase koolikella aktus 3. tund kooli saalis, tunnid 40 min
3. kl õuesõppepäev Laugus
3. ja 4. kl öökool koolimajas
27. mai TV- 10 etapp Pärnus

29. mai – 3. juuni
29. mai Konsultatsioonid üleminekueksamitele, teistel töö tunniplaani alusel
30. mai I üleminekueksam või töö tunniplaani alusel
KEAT võistlus Salmel (6. kl – 8 õpilast)
31. mai 11. kl uurimistööde kaitsmine või töö tunniplaani alusel
KEAT võistlus jätkub
Konsultatsioonid, teistel töö tunniplaani alusel
1. juuni

II üleminekueksam või töö tunniplaani alusel,

8. kl valmistub kaitsmiseks kokkuleppel juhendajaga

1. , 2. kl farmikülastusel Kõljala POÜ-s
9. kl EMAKEELE EKSAM
11. kl sisekaitsesuuna õpilased Paikusel laagris
Kell 18.00 tublide tänuüritus kultuurimajas kutsetega
2. juuni 8. kl loovtööde kaitsmine, teistel töö tunniplaani alusel
5. ja 6. kl Hiiumaal tootmisettevõtete külastusel

Palve Sulle, kes Sa oled valmis heategusid tegema!
OG koolipere vajab väga järgmisi raamatuid:

  • „Vahva rätsep“
  • „Kolm põrsakest“
  • Vesta- Linne lugude sarjast midagi
  • J. Kunder „Vaeslaps ja talutütar“
  • E. Raud „Peep ja sõnad“
  • H. Käo „Noorpagana Lood“
  • A.Lindgren „Bullerby lapsed“, „Vahtramäe Emil“, „Vennad Lõvisüdamed“
  • J. Parijõgi „Külaliste leib“, „Kui isa kinkis raamatuid“
  • H. Mäkelä „Härra Huu“
  • E. Kästner „Veel üks Lotte“
  • J.Kross „Mardileib“
  • E.Raud „Kalevipoeg“
  • W. Golding „Kärbeste jumal“
  • E.M. Remarque „Läänerindel muutuseta“
  • A. Kivirähk „Rehepapp“
  • A.Mälk „Õitsev meri“
  • J.D. Salinger „Kuristik rukkis“
  • M. Unt „Tere, kollane kass“
  • O.Wilde „Dorian Gray portree“
  • A.Christie krimkaid
  • Reeli Reinausilt midagi

Kui Sul on võimalik, palun too raamatud raamatu ja roosi päeva heateona
neljapäeval, 20.04 või reedel, 21.04 OG raamatukokku! Aitäh juba ette!

OG emakeeleõpetajad ja lugemishuvilised õpilased

Uusim Infoleht
Varasemad