News

Info nr 25-21 17. May www


Info 17.05

Direktori kiitus kooli ja maakonna esindamise eest vabariiklikul geograafiaolümpiaadil

Riko Robi Tamtik, juhendaja: õpetaja Külli Rihvk.

KUUPÄEV

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

17. 05

8. kl digipädevuse riiklik tasemetöö algusega kell 10.00, õpilased kogunevad 9.45 arvutiklassi

 

18. 05

9. kl proovieksam eesti keeles alates 4. tunnist

 

18.05

12. kl uurimistööde esitamine õpetajate tuppa

 

19.05

Muusikakooli eriala lõpueksam

Hedina Madisson
Eliis Kurvits

20.05

Muusikakooli noodiõpetuse üleminekueksam

Carola Viljaste
Kaisa Trull
Karolin Tüür
Lagle Levit
Lisell Laul
Melissa Rei
Bretlyn Rattur

21.05

9. kl lõpureis, väljasõit kell 9.00

9. kl

21.05

MATEMAATIKA RIIGIEKSAM kell 10.00

12. kl

 

KUUPÄEV

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

24.05

9. kl. viimane koolikell 5. tund

III - IV kooliaste

25.05

Muusikakooli ülemineku eriala eksam

Carola Viljaste
Kaisa Trull
Karolin Tüür
Lagle Levit
Lisell Laul
Melissa Rei
Nenna Luise Mahlak
Henri Laidmaa

27.05

2. kl õppekäik

2. kl

28.05

PÕHIKOOLI EESTI KEELE JA KIRJANDUSE EKSAM

9. kl

31.05

12. kl koolieksam

 

31.05

algklasside spordipäev alates 2. tunnist

 

2.06.

10. ja 11. klassi üleminekueksami konsultatsioonipäev

10. ja 11. klass

2.06

Lemmikloomapäev 1. - 7. kl

 

3.06

PÕHIKOOLI MATEMAATIKAEKSAM

9. kl

4.06.

üleminekueksamid

10. ja 11. kl

 

 

 

 

Info 17.05

Direktori kiitus kooli ja maakonna esindamise eest vabariiklikul geograafiaolümpiaadil

Riko Robi Tamtik, juhendaja: õpetaja Külli Rihvk.

 

KUUPÄEV

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

24.05

9. kl. viimane koolikell 5. tund

III - IV kooliaste

25.05

Muusikakooli ülemineku eriala eksam

Carola Viljaste
Kaisa Trull
Karolin Tüür
Lagle Levit
Lisell Laul
Melissa Rei
Nenna Luise Mahlak
Henri Laidmaa

27.05

2. kl õppekäik

2. kl

28.05

PÕHIKOOLI EESTI KEELE JA KIRJANDUSE EKSAM

9. kl

31.05

12. kl koolieksam

 

31.05

algklasside spordipäev alates 2. tunnist

 

2.06.

10. ja 11. klassi üleminekueksami konsultatsioonipäev

10. ja 11. klass

2.06

Lemmikloomapäev 1. - 7. kl

 

3.06

PÕHIKOOLI MATEMAATIKAEKSAM

9. kl

4.06.

üleminekueksamid

10. ja 11. kl

 

 

 

 

KUUPÄEV

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

17. 05

8. kl digipädevuse riiklik tasemetöö algusega kell 10.00, õpilased kogunevad 9.45 arvutiklassi

 

18. 05

9. kl proovieksam eesti keeles alates 4. tunnist

 

18.05

12. kl uurimistööde esitamine õpetajate tuppa

 

19.05

Muusikakooli eriala lõpueksam

Hedina Madisson
Eliis Kurvits

20.05

Muusikakooli noodiõpetuse üleminekueksam

Carola Viljaste
Kaisa Trull
Karolin Tüür
Lagle Levit
Lisell Laul
Melissa Rei
Bretlyn Rattur

21.05

9. kl lõpureis, väljasõit kell 9.00

9. kl

21.05

MATEMAATIKA RIIGIEKSAM kell 10.00

12. kl