News

Info nr 27-21 03. June www


Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest Saaremaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel:

Ardi Kald - poiste U16 vanuseklassis III koht 100m jooksus ja III koht kaugushüppes;

Margus Mägi - poiste U16 vanuseklassis I koht 1500m jooksus;

Nora Mahlak - tüdrukute U16 vanuseklassis I koht kettaheites, II koht kõrgushüppes ja III koht kaugushüppes;

Lissel Lee Tamtik - tüdrukute U18 vanuseklassis I koht kaugushüppes (saavutas I koha ka absoluutarvestuses U16,U18,U20 ja naiste koondarvestuses), II koht kettaheites;

Riko Robi Tamtik - poiste U18 vanuseklassis II koht kuulitõukes ja II koht kettaheites;

Tormi Joonatan Metsla - poiste U18 vanuseklassis II koht kaugushüppes ja III koht kuulitõukes;

Juho Jakob Sünter - poiste U18 vanuseklassis III koht 100m jooksus. 

Juhendajad Margo Rüütel ja Riina Paat.

 

Tegevuskava õppeaasta lõpuni

KUUPÄEV

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

8.06

6. kl tasemetöö matemaatikas

6. kl

9.06

Põhikooli ja gümnaasiumi spordipäev

 

 

 

 

9.06 -10.06

PÕHIKOOLI VALIKEKSAM

 

10.06

PÕHIKOOLI INGLISE KEELE SUULINE EKSAM

 

10.06

ÕN. nr. 4 - kooli lõpetamisega seotud päevakord

 

10.06

Orissaare noorte tänuüritus kell 18.00 kultuurimajas

kutsetega

11.06

Üleminekuklasside lõpuaktus kell 9.00

 

11.06

4. klassi piknik

 

 

 

14.06

Sisekaitselaager

11. kl

14.06 -15.06

Järeleksamid?

10., 11. kl

15.06

ÕN. nr. 5 - järeleksamitega seotud päevakord

 

17.06

9. klassi lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

 

18.06

12. klassi lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

 

 

 

Direktori kiitus

Kooli eduka esindamise eest Saaremaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel:

Ardi Kald - poiste U16 vanuseklassis III koht 100m jooksus ja III koht kaugushüppes;

Margus Mägi - poiste U16 vanuseklassis I koht 1500m jooksus;

Nora Mahlak - tüdrukute U16 vanuseklassis I koht kettaheites, II koht kõrgushüppes ja III koht kaugushüppes;

Lissel Lee Tamtik - tüdrukute U18 vanuseklassis I koht kaugushüppes (saavutas I koha ka absoluutarvestuses U16,U18,U20 ja naiste koondarvestuses), II koht kettaheites;

Riko Robi Tamtik - poiste U18 vanuseklassis II koht kuulitõukes ja II koht kettaheites;

Tormi Joonatan Metsla - poiste U18 vanuseklassis II koht kaugushüppes ja III koht kuulitõukes;

Juho Jakob Sünter - poiste U18 vanuseklassis III koht 100m jooksus. 

Juhendajad Margo Rüütel ja Riina Paat.

 

Tegevuskava õppeaasta lõpuni

 

 

14.06

Sisekaitselaager

11. kl

14.06 -15.06

Järeleksamid?

10., 11. kl

15.06

ÕN. nr. 5 - järeleksamitega seotud päevakord

 

17.06

9. klassi lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

 

18.06

12. klassi lõpuaktus kell 16.00 koolimajas

 

 

 

KUUPÄEV

TEGEVUSED

OSAVÕTJAD

8.06

6. kl tasemetöö matemaatikas

6. kl

9.06

Põhikooli ja gümnaasiumi spordipäev

 

 

 

 

9.06 -10.06

PÕHIKOOLI VALIKEKSAM

 

10.06

PÕHIKOOLI INGLISE KEELE SUULINE EKSAM

 

10.06

ÕN. nr. 4 - kooli lõpetamisega seotud päevakord

 

10.06

Orissaare noorte tänuüritus kell 18.00 kultuurimajas

kutsetega

11.06

Üleminekuklasside lõpuaktus kell 9.00

 

11.06

4. klassi piknik