Õpetajate kontaktid


Aardam Maret klassiõpetaja maret.aardam@mail.ee
Alas Lia klassiõpetaja Lia.alas@oris.edu.ee
Aljas Riina karjääriõpetaja Riina.aljas@oris.edu.ee
Ansper Margot bioloogia-Inimeseõpetuse õpetaja margot.ansper@oris.edu.ee
Hansberg Ülle vene keele õpetaja ylle.hansberg@oris.edu.ee
Hints Janne käsitöö ja kodunduse õpetaja janne.hints@oris.edu.ee
Hõbenael Juunika emakeele, kirjanduse ja soome keele õpetaja juunika.hobenael@oris.edu.ee
Jõgi Katrin keemia-informaatikaõpetaja katrin.jogi@oris.edu.ee
Kaasik Helve inglise keele õpetaja helve.kaasik@oris.edu.ee
Kelder Viive matemaatikaõpetaja viive.kelder@gmail.com
Kipper Monika muusikaõpetaja monika.kipper@oris.edu.ee
Kirs Katrin emakeele ja kirjanduse õpetaja katrin.kirs@oris.edu.ee
Kolk Piret inglise keele õpetaja piret.kolk@oris.edu.ee
Kurg Hilde füüsikaõpetaja, õppealajuhataja hilde.kurg@oris.edu.ee
telefon: 4530270
Kuusk Kateriin kehalise kasvatuse õpetaja kateriin.kuusk@oris.edu.ee
Kööts Ene saksa ene.koots@oris.edu.ee
Lass Marika matemaatikaõpetaja marika.lass@oris.edu.ee
Maripuu Ivo ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ivo.maripuu@oris.edu.ee
Noot Mare Draamaõpetaja huvijuht huvijuht@oris.edu.ee
Paasoja Kai klassiõpetaja kai.paasoja@oris.edu.ee
Paat Riina liikumisõpetaja riina.paat@oris.edu.ee
Prii Marjana direktor direktor@oris.edu.ee
Rihvk Külli geograafia ja majandusõppe õpetaja kylli.rihvk@oris.edu.ee
Rebane Aivar tehnoloogia ja füüsikaõpetaja aivar.rebane@oris.edu.ee
Laul Liis matemaatikaõpetaja liis.laul@oris.edu.ee
Rüütel Margo kehalise kasvatuse õpetaja margo.ruutel@gmail.com
Saulin Reet logopeed reet.saulin@oris.edu.ee
Tamm Maris klassiõpetaja maris.tamm@oris.edu.ee
Toomann Janne klassiõpetaja janne.toomann@mail.ee
Sepp-Teevet Aina sotsiaalpedagoog aina.sepp@oris.edu.ee
telefon: 4530263
Vaher Katrin kunstiõpetuse õpetaja katrin.vaher@oris.edu.ee
Vaht Siiri klassiõpetaja siiri.vaht@oris.edu.ee
Aardam Maret klassiõpetaja maret.aardam@mail.ee
Alas Lia klassiõpetaja Lia.alas@oris.edu.ee
Aljas Riina karjääriõpetaja Riina.aljas@oris.edu.ee
Ansper Margot bioloogia-Inimeseõpetuse õpetaja margot.ansper@oris.edu.ee
Hansberg Ülle vene keele õpetaja ylle.hansberg@oris.edu.ee
Hints Janne käsitöö ja kodunduse õpetaja janne.hints@oris.edu.ee
Hõbenael Juunika emakeele, kirjanduse ja soome keele õpetaja juunika.hobenael@oris.edu.ee
Jõgi Katrin keemia-informaatikaõpetaja katrin.jogi@oris.edu.ee
Kaasik Helve inglise keele õpetaja helve.kaasik@oris.edu.ee
Kelder Viive matemaatikaõpetaja viive.kelder@gmail.com
Kipper Monika muusikaõpetaja monika.kipper@oris.edu.ee
Kirs Katrin emakeele ja kirjanduse õpetaja katrin.kirs@oris.edu.ee
Kolk Piret inglise keele õpetaja piret.kolk@oris.edu.ee
Kurg Hilde füüsikaõpetaja, õppealajuhataja hilde.kurg@oris.edu.ee
telefon: 4530270
Kuusk Kateriin kehalise kasvatuse õpetaja kateriin.kuusk@oris.edu.ee
Kööts Ene saksa ene.koots@oris.edu.ee
Lass Marika matemaatikaõpetaja marika.lass@oris.edu.ee
Maripuu Ivo ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ivo.maripuu@oris.edu.ee
Noot Mare Draamaõpetaja huvijuht huvijuht@oris.edu.ee
Paasoja Kai klassiõpetaja kai.paasoja@oris.edu.ee
Paat Riina liikumisõpetaja riina.paat@oris.edu.ee
Prii Marjana direktor direktor@oris.edu.ee
Rihvk Külli geograafia ja majandusõppe õpetaja kylli.rihvk@oris.edu.ee
Rebane Aivar tehnoloogia ja füüsikaõpetaja aivar.rebane@oris.edu.ee
Laul Liis matemaatikaõpetaja liis.laul@oris.edu.ee
Rüütel Margo kehalise kasvatuse õpetaja margo.ruutel@gmail.com
Saulin Reet logopeed reet.saulin@oris.edu.ee
Tamm Maris klassiõpetaja maris.tamm@oris.edu.ee
Toomann Janne klassiõpetaja janne.toomann@mail.ee
Sepp-Teevet Aina sotsiaalpedagoog aina.sepp@oris.edu.ee
telefon: 4530263
Vaher Katrin kunstiõpetuse õpetaja katrin.vaher@oris.edu.ee
Vaht Siiri klassiõpetaja siiri.vaht@oris.edu.ee