Uudised

Info nr 11-21 03. detsember www


Direktori KIITUS

1) Kooli eduka esindamise eest etluskonkursil „Koidulauliku valgel”:

Karoliina Kaljuste – laureaat, juhendaja Katrin Kirs;

2) Koolivikkeri meeskond, kes saavutas maakonnas II koha:

Oskar Joosep Metsla, Andero Niits (kunstitöö kratist I koht), Toomas Normak, Andre Jantre (kunstitöö kratist II koht), Karola Viljaste, Meelde Kelder, Nenna Luise Mahlak, Sandra Leht, Ardi Kald (mälumängu võistkond);

3) Kooli eduka esindamise eest Eesti sisemeistrivõistlustel vibuspordis

( vaistuvibu noored poisid ): Keron Saulus – I koht;

4) Kooli eduka esindamise eest TV 10 Olümpiastarti Saaremaa I etapil: Henri Laidmaa - kõrgushüppe II koht, Egon Kula - kõrgushüpe III koht; juhendajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

 Direktori TÄNU

1) Kooli esindamise eest etluskonkursil „Koidulauliku valgel”: Lagle Levit ja Margus Mägi,

juhendajad: õpetajad Katrin Kirs ja Maret Aardam

 2) kõigile kooli töötajatele, kes aitasid maakondliku ürituse läbiviimisele kaasa:

Reine Uspenski, Anne Kann, Ivo Maripuu, Hele Lehari, Juunika Hõbenael, Sandra Porovart, Katrin Kirs, Mai Kallas, Hilde Kurg, Tiia Tamm, Janne Hints, Jaanus Ligi.

29.11 - 5. 12

 

 

29.11     

1. advent klassides

 

29.11 - 03.12

Jõuluvana võistlused (keh.kasv tundide ajal)

5. - 12.kl

2.12

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" Kuressaare Nooruse koolis

Lagle Levit, Karoliina Kaljuste, Margus Mägi

3.- 4.12

Õppereis Tartusse (Ahhaa, Spordimuuseum, Aura)

6 kl

4.12

TV10 OS vabariiklik I etapp Võrus

 

6.12 - 12.12

 

 

7.12

Jõululaat

 

6.12

Jõuluvana võistlus (1.-3.tund)

1.-4.kl

11.12

Sisekergejõustiku MV

 

Direktori KIITUS

1) Kooli eduka esindamise eest etluskonkursil „Koidulauliku valgel”:

Karoliina Kaljuste – laureaat, juhendaja Katrin Kirs;

2) Koolivikkeri meeskond, kes saavutas maakonnas II koha:

Oskar Joosep Metsla, Andero Niits (kunstitöö kratist I koht), Toomas Normak, Andre Jantre (kunstitöö kratist II koht), Karola Viljaste, Meelde Kelder, Nenna Luise Mahlak, Sandra Leht, Ardi Kald (mälumängu võistkond);

3) Kooli eduka esindamise eest Eesti sisemeistrivõistlustel vibuspordis

( vaistuvibu noored poisid ): Keron Saulus – I koht;

4) Kooli eduka esindamise eest TV 10 Olümpiastarti Saaremaa I etapil: Henri Laidmaa - kõrgushüppe II koht, Egon Kula - kõrgushüpe III koht; juhendajad Riina Paat ja Margo Rüütel.

 Direktori TÄNU

1) Kooli esindamise eest etluskonkursil „Koidulauliku valgel”: Lagle Levit ja Margus Mägi,

juhendajad: õpetajad Katrin Kirs ja Maret Aardam

 2) kõigile kooli töötajatele, kes aitasid maakondliku ürituse läbiviimisele kaasa:

Reine Uspenski, Anne Kann, Ivo Maripuu, Hele Lehari, Juunika Hõbenael, Sandra Porovart, Katrin Kirs, Mai Kallas, Hilde Kurg, Tiia Tamm, Janne Hints, Jaanus Ligi.

29.11 - 5. 12

 

 

29.11     

1. advent klassides

 

29.11 - 03.12

Jõuluvana võistlused (keh.kasv tundide ajal)

5. - 12.kl

2.12

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" Kuressaare Nooruse koolis

Lagle Levit, Karoliina Kaljuste, Margus Mägi

3.- 4.12

Õppereis Tartusse (Ahhaa, Spordimuuseum, Aura)

6 kl

4.12

TV10 OS vabariiklik I etapp Võrus

 

6.12 - 12.12

 

 

7.12

Jõululaat

 

6.12

Jõuluvana võistlus (1.-3.tund)

1.-4.kl

11.12

Sisekergejõustiku MV