Uudised

Info nr 15-19 16. detsember www


20.12

Algklasside jõulupidu algusega kell 13.00 kultuurimajas

1.- 4. klass

20.12

Jõulupidu, algus kell 17.00 kooli saalis. Tunniplaanijärgset tööd ei toimu, tegevused kokkuleppel klassijuhatajatega.

5.- 12. klass

Muuda oma harjumusi, tekita vähem jäätmeid!

Keskkonnaameti korraldatud jäätmeteemaline viktoriin aitaski meelde tuletada vanu tõdesid ning jagada uusi teadmisi jäätmete vähendamisest. Viktoriinist võttis osa 3294 7.–9. klassi õpilast 122 koolist!

Kõigi viktoriinis osalejate vahel loositi välja 12 "Tarbi vähem" stardikomplekt. Komplektist leiab korduskasutatavad kotid, mis muudavad poeskäigu kilekotivabaks ning asenduse ühekordsetele topsidele ja söögiriistadele.

Loosi tahtel "Tarbi vähem" stardikomplekti saajaid oli 12, meie koolist naeratas loosiõnn Ingel Kallusele 7. klassist.

 

Muuda oma harjumusi, tekita vähem jäätmeid!

Keskkonnaameti korraldatud jäätmeteemaline viktoriin aitaski meelde tuletada vanu tõdesid ning jagada uusi teadmisi jäätmete vähendamisest. Viktoriinist võttis osa 3294 7.–9. klassi õpilast 122 koolist!

Kõigi viktoriinis osalejate vahel loositi välja 12 "Tarbi vähem" stardikomplekt. Komplektist leiab korduskasutatavad kotid, mis muudavad poeskäigu kilekotivabaks ning asenduse ühekordsetele topsidele ja söögiriistadele.

Loosi tahtel "Tarbi vähem" stardikomplekti saajaid oli 12, meie koolist naeratas loosiõnn Ingel Kallusele 7. klassist.

 

20.12

Algklasside jõulupidu algusega kell 13.00 kultuurimajas

1.- 4. klass

20.12

Jõulupidu, algus kell 17.00 kooli saalis. Tunniplaanijärgset tööd ei toimu, tegevused kokkuleppel klassijuhatajatega.

5.- 12. klass