Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Abipersonal Hoolekogu Õpilasesindus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Marjana Prii

Direktor
53449474
direktor@oris.edu.ee


Hilde Kurg

Õppealajuhataja
Füüsikaõpetaja
+372 4530270
hilde.kurg@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilasega

Mare Noot

Huvijuht
Draamaõpetaja
huvijuht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Herard Anto

5291882
majandus@oris.edu.ee

Õpetajad (32)

Maret Aardam

Klassiõpetaja

maret.aardam@mail.ee


Lia Alas

Klassiõpetaja

Lia.alas@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vajadusel lisandub õpilane õpiabisse või kokkuleppel õpilasega individuaalne konsultatsioon E 6.-7. ja N 7. tund

Riina Aljas

Karjääriõpetaja

Riina.aljas@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T- kokkuleppel

Margot Ansper

Bioloogia- ja inimeseõpetuse õpetaja

margot.ansper@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Ülle Hansberg

Vene keele õpetaja

ylle.hansberg@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Janne Hints

Käsitöö- ja kodunduse õpetaja

janne.hints@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Juunika Hõbenael

Eesti keele, kirjanduse ja soome keele õpetaja

juunika.hobenael@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-kokkuleppel

Katrin Jõgi

Keemia- ja informaatikaõpetaja

katrin.jogi@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-15.30 -17.00

Helve Kaasik

Inglise keele õpetaja

helve.kaasik@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-kokkuleppel

Viive Kelder

Matemaatikaõpetaja

viive.kelder@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Monika Kipper

Muusikaõpetaja

monika.kipper@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Katrin Kirs

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

katrin.kirs@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Piret Kolk

Inglise keele õpetaja

piret.kolk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund

Kateriin Kuusk

Kehalise kasvatuse õpetaja

kateriin.kuusk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Ene Kööts


ene.koots@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8.tund

Marika Lass

Matemaatikaõpetaja
marika.lass@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.tund

Ivo Maripuu

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
ivo.maripuu@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7.tund

Mare Noot

Huvijuht
Draamaõpetaja
huvijuht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Kai Paasoja

Klassiõpetaja

kai.paasoja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vajadusel lisandub õpilane õpiabisse või kokkuleppel õpilasega individuaalne konsultatsioon

Riina Paat

Õpetaja
riina.paat@oris.edu.ee


Hilde Kurg

Õppealajuhataja
Füüsikaõpetaja
+372 4530270
hilde.kurg@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilasega

Külli Rihvk

Geograafia ja majandusõppe õpetaja

kylli.rihvk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K kokkuleppel õpilasega

Aivar Rebane

Tehnoloogia ja füüsikaõpetaja

aivar.rebane@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E või N kokkuleppel õpilasega

Liis Laul

Matemaatikaõpetaja

liis.laul@oris.edu.ee


Margo Rüütel

Kehalise kasvatuse õpetaja

margo.ruutel@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Reet Saulin

Logopeed

reet.saulin@oris.edu.ee


Maris Tamm

Klassiõpetaja

maris.tamm@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Janne Toomann

Klassiõpetaja

janne.toomann@mail.ee


Anne Kann

Muusikaõpetaja


Katrin Vaher

Kunstiõpetuse õpetaja

katrin.vaher@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R kokkuleppel õpilasega

Siiri Vaht

Klassiõpetaja
siiri.vaht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 5.tund

Sander Lember

Klassiõpetaja
sanderlember@gmail.com

Abipersonal (2)

Tiia Tamm

Sekretär
+372 4530262
tiia@oris.edu.ee


Raivo Reinart

raivo@oris.edu.ee

Hoolekogu (9)

Kerli Teesalu

Lapsevanemate esindaja
+372 459 5833
kerli.teesalu@kallemae.edu.ee


Andla Rüütel

Lapsevanemate esindaja


Lia Alas

Õpetajate esindaja


Liis Rudov

Õpetajate esindaja

Vastuvõtuaeg:

 

Õilme Salumäe

Valla esindaja
 


Peeter Sink

Lapsevanemate esindaja
 


Tiina Sünter

Lapsevanemate esindaja
 


Martti Nõu

Toetavate organisatsioonide esindaja
 


Karmen Kaljuste

Õpilasesinduse president

Õpilasesindus (6)

Karmen Kaljuste   

karmen123000@gmail.com


Johannes Erikso      



Aare Peeker           



Kristiina Kesküla    



Oliver Moorsoo      



Karolina Nõu

Vastuvõtuaeg:

 

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.