Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Abipersonal Hoolekogu Õpilasesindus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Marjana Prii

Direktor
53449474
direktor@oris.edu.ee


Hilde Kurg

Õppealajuhataja
Füüsikaõpetaja
+372 4530270
oppealajuhataja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilasega

Karin Koppel

Huvijuht
huvijuht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Herard Anto

5291882
majandus@oris.edu.ee

Õpetajad (29)

Maret Aardam

Klassiõpetaja

maret.aardam@mail.ee


Tiina Kand

Karjääriõpetaja
Klassiõpetaja
Tiina.Kand@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Margot Ansper

Bioloogia- ja inimeseõpetuse õpetaja

margot.ansper@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Ülle Hansberg

Vene keele õpetaja

ylle.hansberg@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Janne Hints

Käsitöö- ja kodunduse õpetaja

janne.hints@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Juunika Hõbenael

Eesti keele, kirjanduse ja soome keele õpetaja

juunika.hobenael@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-kokkuleppel

Katrin Jõgi

Keemia- ja informaatikaõpetaja

katrin.jogi@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-15.30 -17.00

Helve Kaasik

Inglise keele õpetaja

helve.kaasik@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-kokkuleppel

Hilde Kurg

Õppealajuhataja
Füüsikaõpetaja
+372 4530270
oppealajuhataja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilasega

Monika Kipper

Muusikaõpetaja

monika.kipper@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Katrin Kirs

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

katrin.kirs@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Piret Kolk

Inglise keele õpetaja

piret.kolk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund

Kateriin Kuusk

Kehalise kasvatuse õpetaja

kateriin.kuusk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Ene Kööts

Saksa keele õpetaja
ene.koots@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8.tund

Marika Lass

Matemaatikaõpetaja
marika.lass@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.tund

Ivo Maripuu

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
ivo.maripuu@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7.tund

Anne Kann

Muusikaõpetaja


Kai Paasoja

Klassiõpetaja

kai.paasoja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vajadusel lisandub õpilane õpiabisse või kokkuleppel õpilasega individuaalne konsultatsioon

Riina Paat

Õpetaja
riina.paat@oris.edu.ee


Sander Lember

Klassiõpetaja
sander.lember@oris.edu.ee


Külli Rihvk

Geograafia ja majandusõppe õpetaja

kylli.rihvk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K kokkuleppel õpilasega

Aivar Rebane

Tehnoloogia ja füüsikaõpetaja

aivar.rebane@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E või N kokkuleppel õpilasega

Liis Laul

Matemaatikaõpetaja

liis.laul@oris.edu.ee


Margo Rüütel

Kehalise kasvatuse õpetaja
margo.ruutel@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Reet Saulin

Logopeed

reet.saulin@oris.edu.ee


Maris Tamm

Klassiõpetaja

maris.tamm@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Janne Toomann

Klassiõpetaja

janne.toomann@mail.ee


Sandra Porovart

Kunstiõpetuse õpetaja
sandra.porovart@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Siiri Vaht

Klassiõpetaja
siiri.vaht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 5.tund
Abipersonal (2)

Tiia Tamm

Sekretär
+372 4530262
tiia@oris.edu.ee


Raivo Reinart

It töötaja
raivo@oris.edu.ee

Hoolekogu (8)

Kerli Teesalu

Lapsevanemate esindaja
+372 56472806
kerli.teesalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Hoolekogu esinaine


Eve Aasa

Lapsevanemate esindaja
+372 56454235

everikso@gmail.com


Marika Lass

Õpetajate esindaja
56157058
marika.lass@oris.edu.ee


Koit Kelder

Lapsevanemate esindaja
5068287
koitkelder@gmail.com


Õilme Salumäe

Valla esindaja
5189952
oilme.salumae@saaremaavald.ee


Jüri Soo

Lapsevanemate esindaja
56263593
soojyri@gmail.com


Piret Kolk

Õpetajate esindaja
5183896
piret.kolk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

 

Kristjan Holm

Lapsevanemate esindaja
5543765
kristjan.holm1223@gmail.com

Õpilasesindus (16)

Saara Väli

Õpilasesinduse liige


Oliver Moorsoo     

Õpilasesinduse liige


Raahel Ränk  

Õpilasesinduse liige


Riin Kostikov

Õpilasesinduse liige


Joonatan Johanson

Õpilasesinduse liige


Karolina Nõu

Vastuvõtuaeg:

 

Sandra Stahhiv

Õpilasesinduse liige


Brita Ligi

Õpilasesinduse liige


Ojari Põld

Õpilasesinduse liige


Hedina Madisson

Õpilasesinduse liige


Ekke Paul Pintmann

Õpilasesinduse liige


Andri Truumees

Õpilasesinduse liige


Karoliina Kaljuste

Õpilasesinduse liige


Karoli Koska

Õpilasesinduse liige


Simona Rüütel

Õpilasesinduse liige


Nenna Mahlak

Õpilasesinduse liige

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.