Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugimeeskond Õpetajad Hoolekogu Õpilasesindus Abipersonal Õpilaskodu

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Marjana Prii

Direktor
53449474
direktor@oris.edu.ee


Hilde Kurg

Õppealajuhataja
Füüsikaõpetaja
+372 4530270
oppealajuhataja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, alates 8. tunnist, õppealajuhataja kabinetis

Margot Ansper

Tugimeeskond
Bioloogia- ja inimeseõpetuse õpetaja
5140373
margot.ansper@oris.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HEVKO   

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, alates 8. tunnist, klassiuum 111

Karin Koppel

Huvijuht
huvijuht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Herard Anto

5291882
majandus@oris.edu.ee

Tugimeeskond (4)

Margot Ansper

Tugimeeskond
Bioloogia- ja inimeseõpetuse õpetaja
5140373
margot.ansper@oris.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HEVKO   

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, alates 8. tunnist, klassiuum 111

Monika Pulk

Tugimeeskond
58861002
monika.pulk@saare.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse spetsialist

eripedagoog


Aina Sepp-Teevet

Tugimeeskond
56645212
Aina.Sepp@oris.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse spetsialist

sotsiaalpedagoog 


Reet Saulin

Tugimeeskond
51932572
Reet.Saulin@oris.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse spetsialist

logopeed     

Õpetajad (27)

Maret Aardam

Klassiõpetaja

maret.aardam@mail.ee


Tiina Kand

Karjääriõpetaja
Klassiõpetaja
Tiina.Kand@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum 139

Margot Ansper

Tugimeeskond
Bioloogia- ja inimeseõpetuse õpetaja
5140373
margot.ansper@oris.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HEVKO   

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, alates 8. tunnist, klassiuum 111

Ülle Hansberg

Vene keele õpetaja
ylle.hansberg@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, teisipäeval kokkuleppel õpilasega, klassiruum 206

Janne Hints

Käsitöö- ja kodunduse õpetaja
janne.hints@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval, 16.00, klassiruum 211

Juunika Hõbenael

Eesti keele, kirjanduse ja soome keele õpetaja
juunika.hobenael@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum 112

Katrin Jõgi

Keemia- ja informaatikaõpetaja
katrin.jogi@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum 142

Helve Kaasik

Inglise keele õpetaja
helve.kaasik@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval, kell 8:10, klassiruum 115

Hilde Kurg

Õppealajuhataja
Füüsikaõpetaja
+372 4530270
oppealajuhataja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, alates 8. tunnist, õppealajuhataja kabinetis

Monika Kipper

Muusikaõpetaja
monika.kipper@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval , alates 8. tunnist, klassiruum 209

Katrin Kirs

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
katrin.kirs@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 7. tunnist, reedel 7.tund -5.kl, klassiruum 116

Piret Kolk

Inglise keele õpetaja
piret.kolk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, 7.-8.tund, klassiruum 107

Anne Kann

Muusikaõpetaja

Lisainformatsioon: 

Koorilaul


Ene Kööts

Saksa keele õpetaja
ene.koots@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum 108

Marika Lass

Matemaatikaõpetaja
marika.lass@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum 205

Ivo Maripuu

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
ivo.maripuu@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval, 8. tund, klassiruum 208

Sander Lember

Klassiõpetaja
sander.lember@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum Hostelis

Kai Paasoja

Klassiõpetaja

kai.paasoja@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vajadusel lisandub õpilane õpiabisse või kokkuleppel õpilasega individuaalne konsultatsioon

Riina Paat

Õpetaja
Kehalise kasvatuse õpetaja
riina.paat@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, 8. tund, Spordihoones

Tiina Ruus

Geograafia ja majandusõppe õpetaja
tiina.ruus@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval , 8. tund, klassiruum 206

Tarmo Ruttu

Tehnoloogia ja füüsikaõpetaja
tarmo.ruttu@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E või N kokkuleppel õpilasega

Liis Laul

Matemaatikaõpetaja
liis.laul@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, 8. tund, klassiruum 144

Margo Rüütel

Kehalise kasvatuse õpetaja
margo.ruutel@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpilasega

Maris Tamm

Klassiõpetaja
maris.tamm@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vajadusel lisandub õpilane õpiabisse või kokkuleppel õpilasega individuaalne konsultatsioon

Janne Toomann

Klassiõpetaja

janne.toomann@mail.ee


Reine Uspenski

Kunstiõpetuse õpetaja
sandra.porovart@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, alates 8. tunnist, klassiruum 210

Siiri Vaht

Klassiõpetaja
siiri.vaht@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval, 6. tund, klassiruum 138
Hoolekogu (8)

Kerli Teesalu

Lapsevanemate esindaja
+372 56472806
kerli0teesalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Hoolekogu esinaine


Eve Aasa

Lapsevanemate esindaja
+372 56454235

everikso@gmail.com


Marika Lass

Õpetajate esindaja
56157058
marika.lass@oris.edu.ee


Koit Kelder

Lapsevanemate esindaja
5068287
koitkelder@gmail.com


Õilme Salumäe

Valla esindaja
5189952
oilme.salumae@saaremaavald.ee


Kristjan Holm

Lapsevanemate esindaja
5543765
kristjan.holm1223@gmail.com


Piret Kolk

Õpetajate esindaja
5183896
piret.kolk@oris.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

 

Raahel Ränk

Õpilasesinduse liige

Õpilasesindus (11)

Raahel Ränk  

Õpilasesinduse liige


Riin Kostikov

Õpilasesinduse liige


Joonatan Johanson

Õpilasesinduse liige


Karolina Nõu

Vastuvõtuaeg:

 

Sandra Stahhiv

Õpilasesinduse liige


Brita Ligi

Õpilasesinduse liige


Anette Ige

Õpilasesinduse liige


Karoliina Kaljuste

Õpilasesinduse liige


Karoli Koska

Õpilasesinduse liige


Simona Rüütel

Õpilasesinduse liige


Nenna Mahlak

Õpilasesinduse liige

Abipersonal (2)

Tiia Tamm

Sekretär
+372 4530262
tiia@oris.edu.ee


Raivo Reinart

It töötaja
5235743
raivo@oris.edu.ee

Õpilaskodu (1)

Aira Riis

Õpilaskodu juhataja
453 0276
hostel@oris.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.